Gocław jak Manhattan


Link 05.02.2007 :: 22:01
Gocław jak Manhattan

Gocławski Balaton niczym Hudson River. (edycja: wcześniej zamiast Balaton napisałam jeziorko gocławskie bo mi ono jakoś po głowie chodziło i zupełnei tego błędu nie zauważyłam. Poprawiam się.)


Komentuj (9)

Z wizytą na Gocławiu


Link 04.02.2007 :: 23:06
Z wizytą na Gocławiu

Widok na ul. A. Kard. Kakowskiego (dawną Parczewską a jeszcze dawniejszą Mimośrodową)

(hehe, to było pierwsze zdjęcie "nocne" z emkowego nowego sprzętu (nikon D80) , sprawdzalismy sobie trochę dluzsze czasy naświetlania -> i mimo ze przeciez nic w nim nadzwyczajnego to zaraz po zrobieniu wszyscy razem wydobylismy z siebie "łaaaał" ;))) (w ogole cały czas tylko przy tym nikonie łałowaliśmy a moja minolta wygląda przy nim jak smieszna plastikowa zabaweczka...) pozniej te łały już zdecydoanie malały az w koncu całkiem zanikły ;) eM, dziękuję ze moglam się pobawić :) ten wpis oczywiście dedykuję Tobie ale już cicho siedzę bo się zaczyna z tego jakis calkiem osobisty blog robić ;) )Tu również Kakowskiego, z widokiem na Gocław.Przedwojenny domek, ktorego dni są najprawdopodobniej policzone :( klikKilka kroków od Kakowskiego, Parafia Świętych Apostołów Jana i Pawła przy ul. Cyrklowej
Komentuj (6)


Link 19.05.2006 :: 22:52
ul.Żymirskiego, moim zdaniem intrygujący budynek :)
choć za dobrze tego na zdj nie widać... Moze innym razem ;) (tak jakoś nie przemyślane to zdj. ot, cyknięte szybko) Dodatkowo warto, dla kontrastu zwrócić uwagę (choć, kurcze też dobrze nei widać) na murowany mały domek po prawej (w rzeczywistości są dwa. ten , którego co nie co można jeszce na zdj dojrzeć, jest zamieszkały, drugi to już raczej ruina).


E-mko :) Nie ukrywam, że Twoja okolica bardzo mi osttanio przypadła do gustu. Pozatym tak jakoś wakacyjnie się kojarzy :) ślicznie dziękuję za zaproszenie :) nie omieszkam wpaść przy najbliższej rowerowej okazji ;)


Komentuj (3)


Link 13.05.2006 :: 12:27
My też mamy swój Balaton ;)

Na Gocławiu.

Free Image Hosting at www.ImageShack.usA tu widok z góry, jescze kwietniowy.I Kościół nad jeziorkiem. Niestety nazwy Kościoła nie znam. Zupełnie nei moja okolica... Ale ostatnio (w sumie od zeszłych wakacji) znajduję przyjemność w jeżdżeniu tam na rowerze ;) Tak jakoś polubiłam Gocław.
Edit: Kościół nad jeziorkiem to Parafia Świętych Apostołów Jana i Pawła przy ul. Cyrklowej (za informację dziękuję Hiuppo).Zwrócona w stronę Gocławia figura Jana Pawła II przy kościele. Z Przyczółkiem Grochowskim w tle. (to już chyba Przyczółek?)
Komentuj (7)

[Księga gości]

Strona Główna

@ E-mail


4877663

Jestem też tutaj

galeria fotoforum
doko

Kategorie

Grochów(22)
dzieje się(8)
blabla(5)
Kamionek(4)
Gocław(4)
Saska Kępa(4)
spacery(4)
Gocławek(3)
z wizytą(2)
co nowego(1)
 
Linki

FORUM
literaturanaperyferiach
archiwalnie parafia
stowarzyszenieCREO
promują kulturę
mieszkaniec
PraskaGrupaRowerowa
Spacery bryt.bryta
Spacer 1
Spacer 2
Spacer 3
Spacer 4
PragaPłd za oknem

Warszawskie fotoblogi

fenomen warszawy
warszawaJegoOkiem
trzaskprask
warsawdaily
warszawa
pod ziemią
warszawskiFotoblog
jego Zacisze
warszawiarnia
ndemi
streetphotography
Syreni Gród
śladami Złego
varszawsky
Fernanda
miejsce na link


Free Image Hosting at www.ImageShack.us

FreeStat.pl - Gratis statystyki WWW   

powered by Ownlog.com & Fotolog.pl