Link 09.06.2006 :: 19:20
Na szybko trochę "sztuki" z Os. Ostrobramska czyli coś dla RosomakaTrochę rzeźb w tym stylu rozsianych jest po okolicy (na osiedlu). Niektórych z nich już nawet rzeźbami nie można nazwać - zdewastowane, wyglądają jak kupa gruzu pod krzakiem. Ogólnie (może ja nie rozumiem sztuki) dla mnie te rzeźby są okropne. Dziwną wizje miał "pan artysta" i dziwną wizję miał ten kto od pana artysty je kupił i "przyozdobił" nimi osiedle (daaawno to było)... Ohydki. Ale ja się pewnei nei znam ;) Chociaż jakiś tam ciekawy element to może i stanowią ;) urozmaicenie. No i na pewno są charakterystyczne.
Jakoś nei mogę ugryść Twoejgo Osiedla Ostrobramska Rosomaku. A to same krzaki widać, a to nic się w kadrze nie chce zmieścić, a to w pamieci dzwoni, że "mówią, ze tu neibezpiecznie" ;) (choć siakoś tak spokojnie jest za każdym razem gdy akurat przechodzę). No ale... "złej baletnicy..." ;) Będę próbować dalej i zapeniam Cię, ze to nie opstatnei zdjecia, postaram sie zrobic coś więcej,od środka. Komopletnie nei mam pomysłu ale sprobuje jutro. (ja wiem, ze może sie wydawać "co to za problem cyknąć kilka fotek i już" no ale ja podobno lubie sobie stwarzac rózne problemy i generalnie chciałabym zeby jakoś te zdj wyglądały) Chodziłeś do 102? Mogę i Twoją klatkę schodową cyknąć, napisz tylko która ;) (możesz nei publicznie, na maila a i ja mogę Ci nei publicznei wysłać)
Te zdjęcia tak przelotem były robione.

Acha i jescze coś dla Ciebie znalazłam "od bryt.bryta", może juz widzialeś: Os.Ostrobramska (trzeba mniej wiecej na srodek strony przewinąć). Te zdjecia na peno bardziej Cię zadowolą :) pozdrawiam.

Komentuj (3)

[Księga gości]

Strona Główna

@ E-mail


4877663

Jestem też tutaj

galeria fotoforum
doko

Kategorie

Grochów(22)
dzieje się(8)
blabla(5)
Kamionek(4)
Gocław(4)
Saska Kępa(4)
spacery(4)
Gocławek(3)
z wizytą(2)
co nowego(1)
 
Linki

FORUM
literaturanaperyferiach
archiwalnie parafia
stowarzyszenieCREO
promują kulturę
mieszkaniec
PraskaGrupaRowerowa
Spacery bryt.bryta
Spacer 1
Spacer 2
Spacer 3
Spacer 4
PragaPłd za oknem

Warszawskie fotoblogi

fenomen warszawy
warszawaJegoOkiem
trzaskprask
warsawdaily
warszawa
pod ziemią
warszawskiFotoblog
jego Zacisze
warszawiarnia
ndemi
streetphotography
Syreni Gród
śladami Złego
varszawsky
Fernanda
miejsce na link


Free Image Hosting at www.ImageShack.us

FreeStat.pl - Gratis statystyki WWW   

powered by Ownlog.com & Fotolog.pl