InaczejJuż kiedyś to zdjęcie pokazywałam ale w związku z brakiem czegoś nowego wrzucam i tutaj, a co tam. Zeszłoroczny Grochów a konkretnie ul.Chłopickiego z widokiem na tzw. "kolonię posłów i senatorów pps".
Na początku mi się powyższe zdj nic a nic nie podobalo ale w końcu je polubiłam... (mniejsza o to)

I uwaga, uwaga! Już w ten czwartek (14 września) w Gazecie Wyborczej przewodnik po Grochowie czyli Spacerownik - Grochów.
A w niedzielę - spacer.

niedziela, 17 września, godz.14.00, ul.Lubelska róg Grochowskiej.

[edit]: niedługo postaram się wrzucić jakieś zdjęcia ze spaceru

Komentarze:
21.09.2012, 05:20 :: 81.195.150.6

GLOaisAZPXvtadwoce

Problem w tym, że my, Polacy, na ogf3ł za bardzo prejumjzemy się tym, co robią i mają inni i ci z Zachodu, i ci zza naszego płotu. Nie chcemy ani być, ani CZUĆ SIĘ gorsi od innych. Kompleks niższości? Pewnie tak. Najpierw było porf3wnywanie się naszych elit z innymi narodami (tymi na Zachodzie, ktf3re zwykle nas wyprzedzały), potem pod koniec XVIII wieku nastąpiła utrata niepodległości (poczucie nie tylko żalu, ale i wstydu, że jej nie obroniliśmy), a następnie wybuchały powstania narodowe, w większości przegrane. To wszystko musiało zrodzić f3w kompleks.Od 1989 roku możemy dość swobodnie nabywać rf3żnorakie dobra i bogacić się. Niejeden od tego czasu myśli: Czemu z tego nareszcie nie skorzystać? Jesteśmy spragnieni nabywania tego rodzaju df3br, do ktf3rych przez całe lata biedy, wojny i komunizmu nie mieliśmy dostępu. Wolno było o nich jedynie marzyć.Rozbudzone pragnienia i niezdrowa ambicja pchają nas jednak do bezkrytycznego lub zbyt mało krytycznego doganiania pod względem posiadania ludzi Zachodu i własnych sąsiadf3w, czyli tych wszystkich, ktf3rzy nas wyprzedzili w zdobywaniu czegoś albo może wyprzedzą, jeśli zaśpimy . Na marginesie, a więc nieważni dla większości, pozostają ci, ktf3rzy z tej pogoni rezygnują. Nie bez znaczenia w podgrzewaniu atmosfery zaspokajania ambicji są media z ich wszechobecnymi reklamami pod wspf3lnym hasłem: MUSISZ to mieć . Tylko że to przecież uleganie CUDZYM ambicjom producentf3w i handlowcf3w, jakim jest pozyskiwanie przez nich klienta i uzyskanie jak najlepszych wynikf3w sprzedaży ( Jesteśmy lepsi od konkurencji! ). Na ogf3ł jednak nie myślimy, że za tym wszystkim kryje się coś bardzo małego pospolita CHCIWOŚĆ. Uświadomienie sobie przez większość konsumentf3w, że są ofiarami manipulacji, z pewnością z pewnością przysłuży się i tej reszcie, co tego nie widzi. Na razie jednak niewielu sobie uświadamia, o co chodzi, a jeszcze mniejsza grupa nie poddaje się takiemu działaniu.Podatność ludzi na manipulację jest naprawdę wielka, a co za tym idzie wręcz przerażająca i przytłaczająca. Myślę, że aż 8-9 na 10 ludzi jej ulega.
17.04.2008, 13:33 :: 77.115.156.170

pajeczaki.pl

swietne zdjecie! mieszkalam na grochowie dosyc dlugo i znam jego rozne oblicza... ciesze sie, ze trafilam na Twoj blog :)
12.09.2006, 19:12 :: 83.16.87.243

Misio :*

komentarz pod tym jest mój :) zapomniałem się podpisać :P
12.09.2006, 19:12 :: 83.16.87.243

Spacerownik trzeba kupić :) A zdjęcie od początku mi się podobało :)
fotolog.pl :: Forum :: Wróć