Teraz każdy może śledzić postępy prac na stadionie, już nie X lecia a Narodowym. I wcale nie trzeba wybierać się na Poniatoszczaka żeby próbować coś dojrzeć... Powstała strona internetowa na której widać obraz z kamerki ogarniającej swoim okiem cały stadion. Obraz aktualizowany jest podobno co minutę.

link do kamerki (klik)

a na TEJ stronie znajduje się archiwum zdjęć

u mnie zdjęcia z budowy typu "co zobaczyć może z ulicy przeciętny przechodzień".krajobraz po usunięciu bazarowych blaszanych bud.Komentarze:
23.09.2012, 04:57 :: 189.194.185.191

uXSvpCifxhQoKTXPH

Sierpień 10, 2010 o 8:20 am (Edytuj)Po dwudziestu crczeeth godzinach od wysłania reklamacji dostałem maila od bestbuy z zapytaniem na jaki adres wysłać kabel. Nie jest to szczyt szybkości kontaktu ale już coś. Trochę mnie jednak ten e mail zdziwił , primo po pierwsze :w reklamacji napisałem bardzo dokładnie na jaki adres go wysłać. Primo po drugie: nie zdążyłem się przeprowadzić w przeciągu dwudziestu crczeeth godzin. Prf3bowałem się rf3wnież dodzwonić do firmy best buy z Białegostoku, jednak telefon “jest czynny” w godzinach od 12 do 14. W innych godzinach klienci ktf3rzy zapłacili i oczekują towaru mogą ugryźć się w dupę. Ja jednak mogę tylko ugryźć się w dupę ponieważ nawet pomiędzy 12 a 14 telefonu nikt nie odbiera. Mam nadzieję że dostanę mf3j kabel jak najszybciej.
fotolog.pl :: Forum :: Wróć